Hizmetlerimiz

Şöförlü Araç Kiralama
viptransferler.com Şoförlü Araç Kiralama Servisi sayesinde yol ve sürüş stresi olmadan, kendi aracınızın huzur ve güvencesi ile seyahat edebilirsiniz. Tecrübeli Sixt şoförlerimiz sizi arzu ettiğiniz yere güvenli ve konforlu bir şekilde ulaştırır. Detayları bize bırakın !
viptransferler.com
Şoförlü Araç Kiralama servisi ile Havalimanı - Otel veya Havaalanı Aracı kendiniz kullanmaktansa, arkanıza yaslanıp rahat bir şekilde havaalanına gitmek isterseniz, viptransferler.com şoförlü servis size 1. sınıf hizmet sunar.Havaalanından çıkışınızda, şoförlerimiz sizi kapıda karşılar ve gitmek istediğiniz yere zamanında ve güvenli bir şekilde ulaştırır. Transfer servisi tüm misafir ve müşterileriniz için de kullanabilirsiniz.
viptransferler.com
Şoförlü Araç Kiralama servisi yarım günlük araç ihtiyaçlarınız için Uçağınızı kaçırdınız – Ankara’da randevunuz var ve zamanınız az Arkanıza yaslanın ve özel işlerinizi halledin. Bu sırada tecrübeli şoförlerimiz sizi güvenli ve konforlu bir şekilde istediğiniz yere götürür. Kapınızdan alır, kapınıza bırakırız.
viptransferler.com
Şoförlü Araç Kiralama Şehir Servisi sayesinde önemli şeylere vaktiniz kalır. Sizi otelinizden / büronuzdan alarak randevularınıza huzurlu bir şekilde götürürüz. Kişilerin yada organizasyonların taşımacılıkla ilgili ihtiyaçlarına her yönüye cevap verebilen bir şirkettir. Ekibimiz bu güne kadar başarılı sonuçların ve müşteri memnuniyetinin getirdiği bir tecrübeyle, profesyonelliğe adanmış bir çalışma anlayışı ve daima en az risk ve sıfır hatayla eksiksiz başarıyı hedeflemiştir.
viptransferler.com taşımacılık yönetiminde bağımsız uzman anlayışıyla taşımacılığın herhangi bir alanında yenilikçi çözümler sunmaktadır.

Bireysel ve Şirketler için Kurumsal Çözümler
Kurumların içerisinde, özellikle araç tahsisi, araçların bakımı vs. ihtiyaç halinde şoför bulmak, hep sorun olmaktadır. Özellikle, dış işlemleri çok olan şirketlerin ihtiyaçları, idari amirlere ve asistanlara sürekli olarak sorun şeklinde yansımaktadır. Bu sorunlar genelde iş aksaklığına ve çözümsüzlüğe yol açmaktadır. Personeliniz şehir içi seyahatlerini yaparken kaliteli hizmet alarak gideceği yere bakımlı ve mutlu bir şekilde varması iş verimliliği açısından önem taşımaktadır. İhtiyacınız olan transferlerin zamanında ve alıştığınız kalitede yapılması bizim birinci önceliğimizdir. Bu sebeple, şirketimizin profesyonel olarak hizmet verdiği kuruluşlar arasına sizi de bekliyoruz.


Şöförsüz Araç Kiralama
viptransferler.com
olarak sürücüsüz araç kiralama ihtiyacınıza da cevap veriyoruz
Misafirlerinize kendiniz eşlik etmek veya Istanbul’ da onlara araç tahsis etmek isterseniz sizlere önerilerimiz olacak. Klasik rent a car kalıplarının dışında misafirlerinize yardımcı olacak her türlü hizmeti sizlere sunuyoruz. İsterseniz aracınızı arzu ettiğiniz yerde sizlere teslim ediyor ve işiniz bittiğinde tekrar sizlerden alıyoruz, isterseniz aracınıza misafirinizin Istanbul yollarında kaybolmadan rahatça dolaşabileceği detaylı haritalar temin ediyoruz.


Gece Programı Özel Araç Kiralama
Yaz veya Kış gecelerinde arkadaşlarınızla bir yemeğe gideceksiniz. Çevirmelerde güvenlik güçleri, 1-2 bardak alsanız ceza yazmak üzere görev başındalar. Aracınız bağlanacak, ehliyetinize el koyulacak, ceza yazılacak, keyfiniz kaçacak. Gelin viptransferler.com’den Gece Programı Özel Araç Kiralama Hizmeti alın. Araç, özel şoförünüzle birlikte adresinizden sizi alsın; gideceğiniz yere kadar sizi götürsün ve tüm gece emrinizde beklesin. Arzu ettiğinizde mekan değiştirin, arzu ettiğinizde konforlu bir şekilde evinize dönün. Taksiden ucuz, arabayla karşılaşılacak tüm risklerden arınmış, otopark derdi olmayan bu hizmetimizden faydalanın.

VIP Hizmetler
Üst segment araçlarda şoförlü araç kiralama imkanıyla hem sizlere yolculukta konfor, hem misafirlerinizin rahatı ve prestij sunuluyor. viptransferler.com ile seyahat ederken dilediğiniz günlük gazeteye ulaşabilir, kendi zevkinize uygun müzikleri dinleyebilir, film veya tv izleyebilirsiniz. Böylece transferleriniz daha keyifli ve konforlu hale gelir. Amacımız sizlere evinizdeki konforu yaşatmak ve yolculuğun stresinden uzaklaştırmak. Çok özel misafirlerinizi etkilemek, el üstünde tutmak istiyorsanız özel servisler eşliğinde misafirlerinizi geldiklerinde uçağın kapısından karşılatabilir , gittiklerinde uçağın kapısına kadar bıraktırabilirsiniz. Gelişlerde misafirleriniz gate'de hostesimiz tarafından karşılanırken, porterımız da el bagajlarıyla ilgilenir. Hızlı ve özel bir kontuardan yapılan vize ve pasaport işlemlerinden sonra bagajlar alınır. Alışverişlerinde porter paketlerini taşırken, hostes asistanlığında rahat alışveriş yapabilmenin keyfine varabilir ve Main Duty Free Mağazasındaki özel kasasında bekletilmeksizin ödeme rahatlığını yaşayabilirler.

VIP Karşılama
Misafirleriniz gümrüklü alandan karşılama bölümüne getirilir ve misafir kendisini hotele götürecek elemanımıza teslim edilir. Gidişlerde özel X-ray güvelik geçişleri, check-in ve pasaport işlemleri hostesimiz asistanlığında yapılır. Özel olarak tasarlanan, konforun ve kalitenin ön planda tutulduğu "primeclass" CIP Salonumuzda kalabalıktan, gürültü kirliliğinden, uçus takip stresinden uzaklaşıp sakin bir ortamda dinlenebilirler. Nasıl mı? Hosteslerimiz özel olarak misafirlerinizin yerine uçuşlariını takip edecek; Business Corner bölümümüzde çalışmalarına devam ederken; internet bağlanabilecek son haberleri izleyebilecekler. Bu arada arzu ederlerse sıicak soğuk ikram büfemizden, servis personelimizin sunumu ile sinirsizca faydalanabilir veya günün yorgunluğunu üzerinizden atmak için özel hazırlanmış¸ banyo kitleriniz ile duş¸ alabilirler. Uçuş vakti geldiğinde ise terminalde onları bekleyen mini golf aracımızla zamanında uçus kapısına ulaşabilirler.

Turistik Turlar
viptransferler.com
'nin sunduğu rehberli ve rehbersiz turistik turlar sizi asla hüsrana uğratmaz. Rehberliğini yaptığı şehrin kültürel geçmişi hakkında bilgi sahibi, insan ilişkilerinde deneyimli ve güleryüzlü rehberlerimiz ile sizlere hafızalardan silinmeyecek bir tur vaad ediyoruz.Tüm Dünyanın hayranlık duyduğu, bazılarının kıskandığı, kimilerinin onu için şiirler, şarkılar yazdığı İstanbul’u misafirlerinize viptransferler.com tanıtıyor…Misafirlerinize yaşamış olduğumuz şehrin tarihi güzelliklerini, modern semtlerini, boğazı ve yaşam biçimlerini Turizm Kokartlı profesyonel rehberler eşliğinde anlatıyoruz. Her ne kadar İstanbul’u tanımak ve anlamak bir ömür sürse de, konuklarınıza şehrimiz hakkında kısa zamanda en merak edilen ve görülmek istenen bölgeleri gezdirip, tanımaları için programlar hazırladık. Hazırlanmış standart turlarımızın yanı sıra misafirlerinizin tercih ettiği veya görmelerini istediğiniz müzelerden ve semtlerden oluşan özel turlar da oluşturabilmekteyiz.

Havilamı Transferleri
viptransferler.com
sizin için misafirlerinizi karşılayıp "hoş geldiniz" diyor. Misafirlerinizin sizin ve ülkemiz hakkındaki ilk düşünceleri aslında gümrük kapısından çıktıkları zaman hava alanında başlıyor. Bizler, bu ilk izlenimin olumlu ve başarılı olması için tecrübelerimize dayanarak misafirlerimizi karşılıyoruz. Birkaç saatlik uçak yolculuğundan sonra misafirlerimiz, kendilerini bekleyen, ellerinde isimlerinin yazılı olduğu karşılama boardları ile güler yüzlü ve profesyonel çalışanlarımız ile buluşuyorlar. Dışarıda hazır bekleyen aracımız, güvenli ve konforlu bir şekilde kendilerini kaldıkları otele götürürken, arkadaşlarımız yolda misafirlerinize ülkemiz ve İstanbul hakkında kısa bilgiler veriyor. Kaldıkları otele varıldığında yine arkadaşlarımız valizlerinin taşınmasına ve check in işlemlerine yardımcı olduktan sonra misafirimiz ile vedalaşıyorlar.Dönüş transferlerimizde ise, misafirlerimize check out işlemlerinde yardımcı olduktan sonra otelden ayrılıp, bu sefer ülkemiz hakkındaki düşünceleri üzerine kısa ve keyifli sohbetler yaparak yolculuğumuzu tamamlıyor, hava alanında check in işlemlerine yardımcı olduktan sonra onlardan ayrılıyoruz.

Deniz Yolu ile Transfer
Misafirinizin sinirli zamani mi var? Ilk izleniminin muhtesem olmasini mi istiyorsunuz? Istanbul ile ilk Bogazda yapilacak tur ile tanismak ziyarete baslamanin unutulmaz bir yolu… Hava alaninda kendilerini karsilayan profesyonel arkadaslarimiz ile birlikte kisa bir yolculuktan sonra Ataköy Marinada bekleyen özel yatimiz, kaptanimiz ve servis elemanimiz soft içecek ikramimiz ile kendilerine bir kez daha hos geldiniz diyorlar.Çok özel misafirlerinizi etkilemek, el üstünde tutmak istiyorsanız özel servisler eşliğinde misafirlerinizi geldiklerinde uçağın kapısından karşılatabilir , gittiklerinde uçağın kapısına kadar bıraktırabilirsiniz. Gelişlerde misafirleriniz gate'de hostesimiz tarafından karşılanırken, porterımız da el bagajlarıyla ilgilenir. Hızlı ve özel bir kontuardan yapılan vize ve pasaport işlemlerinden sonra bagajlar alınır.

Karşılama Zarfı
Misafirinizi sizin veya arzu ederseniz adınıza bizim hazırlayacağımız hoş geldiniz yazısı ile beraber içinde İstanbul haritası, turistik gezi rehberi, kalınacak hotelin broşürü ve isteğinize göre seçebileceğiniz ufak bir hoşgeldin hediyesi bulunan hoş bir karşılama zarfı veya şirketinizin logosunun bulunduğu baskılı özel hazırlanmış bir dosya ile karşılayabiliriz.

Karşılama Hediyesi
Misafirlerinizin çiçeklerle karşılamasını , Türk lokumu ikramı ile tatlı bir baslangıç yapmalarını ister misiniz?

Grup Karşılama Hizmetleri
Grup halinde gelen misafirlerinizin karşılamalarında transfer servislerimize ek olarak, hotele vardıklarında check-in işlemleri resepsiyondan ayrı özel bir alanda yapılabilir, tercihlerine göre içecek servisi verilebilir, önceden tarafımızdan teker teker kontrol edilmiş odalarının anahtarları bekletilmeden kendilerine verilebilir ve misafirlerinize vermek istediğiniz özel hediyeler kendileri odalarına çıkmadan arkadaşlarımız tarafından odalarına yerleştirilebilir